Wynik badania USG jamy brzusznej 32-latka do analizy

USG jamy brzusznej .Watroba z cechami nie wielkiego stłuszczenja bez zmian ogniskowy ch.Trzustka.sledziona o prawidłowej echogenicznośći bez uchwytch zmian ogniskowych.Śledziona niepowiekszona nieuwidoczniono krążenia obocznego w ok wneki watroby i sledziony.Pęcheżyk żółciowy wielkośći i położenia prawidłowego zawiera żółć bez złogów,ściana gr 2mm PZW drogi żółciowe nie poszerzone.Obie nerki wielkosći i położenia prawidłowego UKM nerek bez zalegania moczu oraz uchwytnych uwapnionych złogów

Wynik USG jamy brzusznej w stosunku do Pana wieku nie wskazuje na odchylenia od normy poza nieistotnym raczej klinicznie, względnym w badaniu USG stłuszczeniem miąższu wątroby mogącym być efektem nieprawidłowej diety.