Wynik bHCG 4777 IU/l a wiek ciąży

Witam Własnie odebrałam wyniki badania HCG WYNIK WYSZEDŁ 4777 IU/I w którym jestem w ciązy i czy powinnam nadal brać kwas foliowy .

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić wiek ciąży konieczne jest poznanie większej ilości informacji, takich jak ostatnia miesiączka, długość cyklu itp. Wynik może wskazywać na 5-6 tydzień ciąży. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.