Wynik bHCG po pettingu

Od pettingu wykonałam dwa badania beta hcg z krwi w tym samym laboratorium. Jedno w 30 dni po, drugie w 37 dni po. Oba wyniki to 0,10. Czy badanie jest po takim czasie w 100 % pewne, czy w jakiś sposób może nie wykryć ciąży, mimo że ona istnieje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania wykonany po ponad miesiącu od stosunku wyklucza ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.