Wynik gastroskopii 33-latka do analizy

proszę niech Pan pomoże zrozumieć mi wyniki Gastroskopi.Przełyk prawidłowy. Linia Z ok 3 cm powyżej impresji przepony i 2 cm powyżej górnej granicy fałdów żołądkowych - linijna nadrzerka 3 cm tuż powyżej linii z/la a/. biopsja. Wpust na wprost i w inwersji luzny. zołądek podatny na insuflacje w swietle tresc sluzowa.W antrum mierny rumien - biopsja. odźwiernik kształtny, poidalny. Opuszka dwunastnicy , czesc zapuszkowa i zastepujaca w normie - biopsja części zastepujacej.

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na zapalenie przełyku. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.