Wynik RTG klatki piersiowej i interpretacje

Wynik rtg klp: serce nieznacznie przemieszczone prawostronnie. W środkowej części obrazu pogranicza klp i jamy brzusznej widoczny łukowaty cień miekkotkankowy powłok klp?, inne? Proszę o interpretację wyniku. Dodam że miewam bóle w mostku.

Aby interpretować badanie trzeba mieć wgląd w kliszę RTG, możliwość zbadania pacjenta oraz zebrania z nim wywiadu.
Zatem proponuję udać się do swojego lekarza POZ, który zapewne zlecił powyższe badanie.