Wyniki badania nasienia a nieskuteczne starania o ciążę

moj maz ostatnio robil badanie nasienia poniewac od poltora roku staramy sie o dziecko... i niestety badanie wyszlo bardzo zle...obnizona ruchliwosc plemnikow (Asthenozoospermia) oraz bardzo zla morfologia plemnikow 96% plemnikow o nieprawidlowej budowie?co to oznacza?nieplodnosc?co mamy robic?bardzo sie martwie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nasienia jak najbardziej może skutkować trudnościami z zajściem w ciążę. Konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty androloga.