Wysięk ucha po przewlekłej niedrożności trąbki słuchowej

Ponownie witam. Po kilku przeprowadzonych badaniach postawiono mi diagnoze - wysiek w uchu po przewleklej niedroznosci trabki sluchowej w uchu. Najprawdopodniej zwiazane z alergia. Niestety ten wysiek jest u mnie juz ponad kilka a nawet kilkamascie miesiecy. Czy zapisane przez laryngologa krople Sulfarinol stosowane do nosa moga poradzic sobie z uwolnieniem wydzieliny z jamy bebenkowej? Czy moge stosowac w/w lek przez okres miesiaca jak zalecil dr? Jak jeszcze moge wspomoc usuniecie plynu?

Wysięk w uchu to nie alergia. SULFARINOL STOSUJEMY 5, 7 DNI. Jezeli to trwa kilka miesiecy to już nie płyn tylko żel. Twoja choroba jeżeli jest prawidłowo rozpoznana po audiometrii i tympanometrii jest tak prosta do leczenia przez laryngologa, że aż strach. Ja nie widzę żadnego problemu w jej leczeniu.