Zabieg łyżeczkowania po porodzie

Witam. Przeszlam zabieg lyzeczkowania po porodzie poniewaz pozostaly resztki lozyska. Dodam, ze przeprowadzono mi go bardzo pozno, bo 6 tygodni po porodzie, poniwaz wczesniej nie mialam objawow swiadczacych o tym zjawisku. Zaniepokoilo mnie , ,nagle krwawienie ( dosc silne) wtrdy wlasnie ginekolog skirowal mnie do szptala. Moje pytanie , brzmi ile czasu teraz bede plamic ( krwawic) ??? Oraz co powinno mnie zaniepokoic???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno jest określić sztywne ramy czasu krwawienia gdyż zależy ono od wielu czynników. Wśród rzeczy, które powinny Panią zaniepokoić z pewnością jest nieustające krwawienie trwające powyżej tygodnia. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.