Zaburzenia jedzenia a depresja

Witam. Od pary tygodni zauważam u siebie brak zainteresowania czymkolwiek, nie moge na niczym się skupić, wszystko mnie drażni, najlepiej chciałabym być sama i spać. Ciaglę jestem zmęczona, chce mi się płakać i mam złe samopoczucie. Raz mam apety i ciąglę jem aż do bólu brzucha albo tak jak teraz nic mi się nie chce jeść a każdy kęs wmuszam w siebie. czy to początek depresji czy czegoś innego?

Małgorzata Panek

Pani objawy świadczą o obniżeniu nastroju, prawdopodobnie depresji.
Proszę skontaktować się z lekarzem psychiatrą.
Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Pani objawy świadczą o obniżeniu nastroju, prawdopodobnie depresji.
Proszę skontaktować się ze swoim lekarzem POZ lub psychiatrą.
Pozdrawiam