Zaburzenia miesiączkowania po wyłyżeczkowaniu jamy macicy

Jestem po lyzeczkowaniu(25 wrzesnia- ciaza obumarla 8 tydz.) Miesiączke dostalam 9 listopada nastepena 22 grudnia , obecnie czekam na kolejna, aczkolwiek dalej staramy sie o dziecko, ostatnio w polowie cyklu mam bole podbrzusza(czy to cos zlego)?. Zauwazylam tez ze po zabiegu przed miesiaczka w ogole nie bola mnie piersi, czy to tez cos zlego?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane objawy nie oznaczają niczego niepokojącego. Bóle w połowie cyklu najprawdopodobniej związane są z owulacją.