Zaczerwienie penisa od 7. miesięcy i bezskuteczne leczenie

Zaczerwienienie penisa zrobilem wymaz spod napletka wyszło ecoli candida klebsiela doktor przepisał flumycon i maść bedicort bo z antybiogramu wynikło ze gantymycyna na te bakterie. Wziąłem juz to a tu nadal zaczerwienienie mecze sie juz od 7 miesięcy co mam robic ręce mi opadają wczesniej maści clotrimazolum i nic czasem piecze przy sikaniu zamówiłem olejek kokosowy sam juz nie wiem czego używać psukalem oscentiseptem ale zaczerwienienie było większe pomicy

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
spróbuj moczenia w nadmanganianie potasu, roztwór ma mieć kolor różowy żeby nie popalić
pozdrawiam