Zadyszka i szybkie męczenie się

Od pewnego czasu bardzo szybko się męczę. Wystarczy, że wejdę na pierwsze piętro, a już mam zadyszkę. Przejdę normalnym tempem około kilometra - zaczynam się pocić i ciężko mi złapać oddech. Początkowo sądziłem, że to kwestia kondycji, ale od prawie roku regularnie ćwiczę i sytuacja nie poprawiła się ani odrobinę. Mam 29 lat, jestem niepalący. Badania krwi i moczu wyszły bardzo dobre, bez żadnych odchyłów (także TSH na tarczycę). Do jakiego specjalisty powinienem się udać? Pozdrawiam.

Prosże zacząc od swojego internisty , wywiadu i badania lekarskiego. Mozna takze zrobić ekg spoczynkowe. Dalsze badania doradzi lekarz konsultujacy . taki spadek tolerancji wysilku mozę wiazac sie z wieloma chorobami , niekoniecznie kardiologicznymi