Zakrzepica żył, obfite krwawienie a stosowanie leków

Witam.Zaczynajac od poczatku, to choruje na zakrzepice krwi, taki zakrzep pojawil sie rok temu, ale zastrzykami udalo mi sie go rozbic. Z tym, ze w ciagu 3 miesiecy nie mialam miesiaczki z racji zle dobranych hormonow na niedoczynnosc tarczycy, tak wiec jak przestalam brac leki to w 4 miesiacu dostalam bardzo obfitej miesiaczki. Bylam oczywiscie u ginekologa, ktory kazal brac EXACYL i BROMERGON, niestety zakrzep sie znow pojawil, co robic? Mam cale opakowanie zastrzykow, czy moge sobie zrobic?

Aleksander Ropielewski

Nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Na pewno żylna choroba zakrzepowa wymaga leczenia i profilaktyki również w okresie ciąży. Jakie leczenie i w jakich dawkach będzie obecnie najwłaściwsze zależy od informacji, których nie posiadam na obecną chwilę(lokalizacja zakrzepów/masa ciała/stan kliniczny).