Zalecenia po operacji hemoroidów

Witam! Jestem 4 dni po operacji usunięcia hemoroidów. Sam zabieg jest niczym w porównaniu z tym co przechodzę teraz podczas codziennego wypróżniania. Ból jest nie do zniesienia, rozrywający. Stosuję parafinę, żel lignocainum, syrop lactulosum, środki przeciwbólowe, nasiadówki z kory dębu, odpowiednią dietę bogatą w błonnik. Niestety nic mi nie pomaga. Codzienna toaleta to dla mnie łzy, ogromny ból, męki i ciągłe rozdrażnienie ran pooperacyjnych. Co mogłabym jeszcze zrobić, żeby tak nie cierpieć?

Nie znam zakresu zabiegu , jego przebiegu , ani efektu końcowego!!! Nie mogę więc odpowiedzieć!!! Proszę koniecznie skonsultować się z operatorem!!! zż