Zaprzestanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych po 3 dniach

Od wczoraj zaczęłam brać tabletki diane 35 są to pierwsze w moim życiu jutro powinna zażyć 3 czy mogę przestać je brać bez żadnych powikłań?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Można zaprzestać ich przyjmowania, tylko należy pamiętać, że ochrona antykoncepcyjna nie zostanie zachowana. Możliwe jest także zaburzenie (przemijające ) cyklu miesiączkowego.