Zastosowanie metody jala neti do oczyszczenia noska

Nawilżamy mu nosek solą fizjologiczną, 2 razy dziennie robi inhalację z soli fizjologicznej, jeździmy do jaskini solnej. Czy mogę u niego zastosować metodę jala neti do oczyszczenia noska?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Kto to jest "mu"? Dlaczego tak intensywnie oczyszczany jest nos? Czy są ku temu wskazania?Proszę przytoczyć osobę względem której stosowane są w/w zabiegi.