Zazdrość partnera o ginekologa

Witam . mam pewien problem . jestem w 8 tyg ciazu i niestety moj narzeczony jest bardzo zazdrosny o lekarza ginekologa. Nie potrafi sobie poradzic z tym ze wlasnie tam chodze ale dokonalam tego wyboru z tego wzgledu ze jest to najlepszy ginekolog w okolicy. Nie wiem co zrobic jak mu pomoc? Widze ze bardzo cierpi przez co i ja nie jestem szczesliwa . prosze o pomoc!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę powiedzieć narzeczonemu, że nie ma się czego obawiać. Dla ginekologa jest Pani tylko kolejną pacjentką, a nie obiektem pożądania. Z resztą może on chodzić na wizyty kontrolne razem z Panią, choć nie wiem jak to wpłynie na Pani komfort.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza