Zażycie tabletki Escapelle po wytrysku do środka

kochałam się ze swoim narzeczonym , bez zabezpieczenia , a on za późno wyciągną i spuścił się w środku trochę. Dodam że 3 lutego wzięłam ostatnią tabletkę anty , 7 lutego pojawił mi się okres , trwał 4 dni. Kochaliśmy się 14 lutego o 01:00. z Czego miesiączkę mam na ogół co 25-28 dni. Dziś 16 luty zażyłam o godzinie 9 tabletkę Escapelle. Czy duża jest szansa żeby tabletka zadziałała ?

Czy przyjmuje Pani kolejne opakowanie tabletek czy antykoncepcja została zakończona 3.02?
Tabletka awaryjna teoretycznie działa do 72h po stosunku.
Trudno tez przewidzieć Pani płodność 14.02 z uwagi na wcześniejszą antykoncepcję.