Zespół demielinizacyjny a wyniki badań

Witam.Jak to mozliwe że po 2pobytach w szpitalu wykluczono mi zespół demeielinizacyjny,a na każdym kolejnym rezonansie pojawiają się nowe zmiany??Wskaźniki na SM ok,prązów brak.Odchyły:wzrost IgG 67 i IgA 34 i białka 57 w PMR,mleczany obniżone1.0.P.ciała p osłonką mielinowym,białku zasadowemu mieliny OK.Zaburzona bariera krew-mózg.Zmian przybywa,mam okropne bóle na łuku stóp i ciągnięcie w mięśniach piszczelowych.KręgosłupOK.Skąd się biorą te zmiany?12 neurologów każe czekać na ubytki neurologi

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta kontrolna.