Ziewnięcie podczas ścielenia łóżka a ból w klatce piersiowej

Wczoraj wieczorem ziewnelam podczas scielenia lozka. Nie wiem czy cos przeskoczylo czy moze peklo w zebrach. Poczatkowo nie moglam przyjac pozycji lezacej z powodu bolu w klatce piersiowej I na plecach. Jednak po ok p15min moglam juz sie polozyc. Dzisiaj nodczuwam Loki dyskomfort podczas glebokiego wdechu. Czy powinnam skonsultowac sie z lekarzem?

Szanowna Pani, najprawdopodobniej był to ból pochodzenia mięśniowego, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to proszę udać się do lekarza