Złuszczenie i zaczerwienienie na żołędziu

Witam Mój problem polega na tym że na żołędziu skóra złuszcza się a napletek jest zaczerwieniony i boli tylko podczas sciagania z żołędzia oraz swędzi na końcu. Na początku na żołędziu pojawiły się czerwone plamki oraz świąd ale to przeszło po tygodniu więc myślałem że wszystko w porządku ale po tygodniu pojawiły się objawy opisane powyżej. Obecnie zażywam antybiotyk o nazwie AUGMENTIN. PROSZĘ O POMOC

Szanowny Panie, objawy sugerują infekcję grzybiczą/bakteryjną, proszę udać się do dermatologa, ew. lekarza rodzinnego