Zmiany trądzikowe na twarzy i wyciskanie pryszczy

Córka19 l była nie 1x u derm.brała 2x anty 1x przez m. drugi przez 3 m.pobrano wymaz z twarzy.Jej, skora się nie wygoi,ciągle wyciska,po umyciu twarzy,zwykłym mydłem do rak,wygląda okropnie.Kopiłam mydło w płynie-dzieci, ma b.wrażliwą skore!używała..krotko.Ma depresje od 2013 r.Skore niszczy sobie od kiedy pojawiły się pierwsze pryszcze(12 lat) nie mam już argum. Poz.Mariola

Dzień dobry,

A czy córka podjęła się leczenia u psychoterapeuty /depresja/ ?
Stosowną pomoc może uzyskać w ramach NFZ - Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.