Żrąca i cuchnąca ciecz z jamy ustnej po zaniku komórek rakowych podniebienia miękkiego

Witam.Pół roku temu stwierdzono u mnie raka podniebienia miękkiego.Byłem leczony chemio i radioterapią.Ostatnia TK wykazała całkowity zanik komórek rakowych.Wszystko było dobrze ale od ok.miesiąca zaczęła mi wyciekać żrąca i cuchnąca ciecz z jamy ustnej.(brunatna).Ból jest okropny.Żadne przypisane środki przeciwbólowe nie działają.Nie śpię już kilkanaście nocy z bólu.Zdrętwiał język.Lekarze mówią że to jakaś bakteria.Ale chyba nie wiedzą jaka.Pomocy bo zwariuję.Co robić bo zwariuję.POMOCY!Bogdan

Trudno mi Ci pomóc, nie znam dokładnie Twojej choroby. Odmian raków są tysiące. Poproś o operację, poproś o silne środki przeciwbólowe, moze coś z grupy pochodnych morfiny?