Zwężenie krążków międzykręgowych a dalsza terapia

Witam,w 2012.rozpoznano zwężenie krążków c3c4c5.Dziś nie wiem jak sprawa wygląda.Jedynie powracają zawroty czasem silne oraz sztywnienie szyi,ból cięższy i lżejszy.Mar raka szyjki,podwyższ.cholesterol,trojglicerydy.Od wakacji męczę się z zawrotami,drżenie,mrowienie mięśni reki,niekiedy kończyny dolnej,L.str.,ból głowy miejscami,szyi,przy tym to krążenie,czasem splątanie mowy i brak równowagi.3x rejestr.się do P.D,neurochirurga,ale zrezygnowałam,teraz obawiam się o zdrowie,dalsze życie.Pomocy:)

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się jednak do neurochirurga. Na podstawie samego opisu niestety niewiele więcej mogę doradzić.