3 tydzień ciąży, jakie powinny być wymiary pęcherzyka ciążowego?
Jestem w 3 tygodniu ciąży (licząc od dnia zapłodnienia). Wg USG pęcherzyk ciążowy ma 3,5 mm.
Czy wymiary są ok?

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Aneta Zwierzchowska
74 poziom zaufania
Witam!
Wymiar pęcherzyka wskazuje na środek trzeciego tygodnia (licząc od daty zapłodnienia) lub piątego (licząc od ostatniej miesiączki). Wydaje się więc odpowiadać podanemu przez Panią wiekowi ciąży.
Pozdrawiam serdecznie!