5-dniowe opóźnienie okresu po stosunku przerywanym

Witam, trzy dni po okresie współżyłam przerywanie z partnerem (9 dzień cyklu). Okres spóźnia mi się już 5 dzień. Od paru dni jestem przeziębiona oraz mam infekcję dróg moczowych (zażywam tabletki urofuragin od 3-4 dni). Czy to opóźnienie może być tym spowodowane? Nie mam dostępu do testu ani do wizyty u ginekologa obecnie. Proszę o odpowiedź!

Internet tego nie zastąpi w żadnym procencie.
Fakty sa takie, że ciąża jest możliwa, bo stosunek był niezabezpieczony.
Proponuję pomyśleć o skutecznej regulacji płodności, aby uniknąć stresów.
Lepiej liczyć na siebie.
Pozdrawiam.