Antykoncepcja hormonalna Vibin a biegunki

Witam! Od 9 miesięcy stosuję tabletki antykoncepcyjne Vibin. W pierwszym tygodniu nowego blistra dostałam biegunki w godzinę po przyjęciu tabletki, więc wzięłam kolejną z tego samego blistra, moje pytanie brzmi czy po przyjęciu 20, a nie 21 tabletek czynnych nic nie zaburzy calego cykl? Ginekolog.zaleciłnie robić przerwy, tylko rozpocząć.kolejne opakowanie.i po nim dopiero zrobić przerwę na miesiączkę. Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam, Natalia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście nie ma podstaw do obawy. Proszę postąpić zgodnie z zaleceniami ginekologa.