Atak tężyczki pełnoobjawowej

Witam, 4 mies. wczesniej miałam atak tężyczki pełnoobjawowej będącej powikłaniem po wycięciu tarczycy. Hospit. z wlewami dożylnymi trwała 5 dni, leczenie kontynuowałam u Pana doktora A. Sawickiego. Dzieki trafnemu doborowi leków przez 3 miesiące żyłam bez napadów tezyczkowych. 1,5 tygodnia temu miałam terapie jodem radioaktywnym w centrum onkologii. W ciagu 3 ostatnich dni doświadczyłam 2 ataki tężyczki. Wyniki badan to Ca 9,66 mEq/l (norma: 8,6-10,6), Mg-2,16, TSH 190. Czy wlewy są zalecane?

Kroplówki doraźnie. Ważniejsze wyrównanie metabolizmu mineralnego i TSH. Prawdopodobnie wymaga Pani zwiększenia dawek aktywnego metabolitu wit.D. Wyniki z krwi to nie dowód wyrównania Proszę wykonać pełny bilans mineralny z krwi i moczu dobowego. Skierowania pani wydałem dr med. Andrzej Sawicki