Ataki duszności i wrażenie utraty przytomności

Od dwóch miesięcy bardzo dziwnie się czuję. Zaczęło sie od ataku dusznosci, wrażenia, że tracę przytomnosc. Poźniej były bóle dosłownie każdej częci ciała. Po wizycie u lekarza okazało się, że jestem fizycznie zdrowa. Teraz czuję, że cos jest nie tak z moją "głowa". Boję się, że zwariuję. Codzinnie sprawdzam czy pamiętam co robię. Czy wiem kim jestem. Na dodztek czuję jakby świat był oddalony a ludzie obcy. Jakbym była za szybą. Boję się ze mam jakąs chorobę psychiczną.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości najprawdopodobniej mają podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do specjalisty psychiatry, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.