Ataki płaczu i krzyku w nocy u 4-latki

dobry wieczór od dwóch miesieczy mam problem z 4 letnia dziewczynka która ma ataki w nocy ok 1 w nocy zacznie krzyczec jak chce ja uspokoic to jest jeszcze gorzej odpycha mnie rzuca sie na łóżku wygina rece i taki atak trwa z 30 minut byłam u pediatry na rozmowie w pon bo miała atak z niedz na poniedz i znowu miała atak wczorajszej nocy i zgłosiłam sie znowu do pediatry dał mi skierowanie no neurologa czy to moga byc leki nocne bo to co opisuja na int to sa takie objawy i zachowanie jak moge pom

Moga to byc objawy wsztkiego rozumiem ze Pai sprawdziła czy nie boli brzuszek, czy nie ogleda za duzo tv itp.
Badania u neurologa wyjaśnia czy nie ma to zwiazku z pracą mózgu.. Tak sie czasem zdarza u dzieci np. nadruchliwych. Przed Panią proces diagnostyczny. Zanim sie skończy prosze dbać o dobry nasroj wieczorem i w ciagu całego dnia, mniej aktywności oraz mozna udać sie na konsultacje do psychologa.

Pozdrawiam