Badania hormonalne po usunięciu tarczycy

w 2014 r. 18 listopada mialam usunieta calkowicie tarczyce . Wynik histopatologiczny p T1aN0 terapii jodem mi nie zalecono . Biore euythyrox 100 . Jestem 6 m-cy juz po zabiegu i moje ostatnie wyniki sa nastepujace . w styczniu TG 0.20 aty TG . 1,128.0 W lutym 2015r mialam wyniki TSH - 1,920 TG - 132,90 m-c czerwic 2015r. TSH 0,03 , FT3 3.71 FT4 1.49 Tireglobulina 1.37 Anty tyreglobulina 589, 60 USG tarczycy wyszlo czyste bez zadnych zman Prosze o interpretacje moich wynikow i co mam

Dalszym prowadzeniem Pani najlepiej, żeby zajął się endokrynolog lub onkolog i to on powinien podjąć decyzję co do dalszego postępowania w Pani przypadku. Wyniki badań laboratoryjnych, zwłaszcza obecne, w Pani sytuacji klinicznej nie budzą niepokoju.