Badania OB a WZW typu C

mam 58 lat i choruję na WZWC wykryte w 2007. Nie leczę się bo wyniki mam dobre i dbam o dietę etc. Kontrolne wizyty co pół roku. Ostatnie wyniki badania krwi pokazały OB na poziomie 1mm/h i glukozę 100mg/dl. Jak interpretować takie wyniki?

Witam. Wynik badania OB jest prawidłowy. Natomiast poziom glukozy (jeśli był wykonany na czczo) znajduje się na górnej granicy normy.