Badania toksoplazmozy w 17. tygodniu ciąży

Witam jestem w 17 tygodniu ciazy odebrałam wynki badan z Toxoplazmy gondii , toksoplazma IgG 62,60 toksoplazma IgM 0.260 ujemny i dostałam skierowanie do i boje sie troche ze moze jednak cos jest nie tak i chciałabym sie dowiedziec, z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest awidoność przeciwciał IgG, bez tego i bez poznania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć.