Badania w kierunku łysienia u mężczyzny

jak sprawdzić postęp łysienia? jak zdiagnozować czy wyłysieje i kiedy?

Witam! Szanowny Panie! Obawiam się, że nie znajdzie Pan nigdzie informacji na temat tego, kiedy Pan wyłysieje. Postęp łysienia może Pan sam ocenić porównując ilość włosów w odstępie czasu. Na podstawie owłosienia u rodziców i wyglądu Pańskich włosów możemy ocenić, czy będzie miał Pan tendencję do łysienia androgenowego czy nie.
Pozdrawiam!