Badanie EKG u 29-letniej osoby

Witam właśnie wrociłam z baddania Echokardiografia przezklatkowa spoczynkowa w piatek mam próbe wysiłkowa i dopiero po piatkowym wyniku ide do lekrza prowadzacego,ale sie denerwuje bo Pan Doktor ktory wykonał baanie pow ze lekarz prowadzacy mi wszystko wyjasni mam 28lat ii bardzo sie denerwuje na karcie mam takie skróty ktorych nie rozumiem,przepisze je: M-Mode: Ao Bulb-2,8cm Ao Asc- 2,5cm LA-2,8cm RVIDd-1,6cm IVSd-0,9cm LVIDd-4,4cm PWd-0,8cm LVEF-70% MAPSE-1,0cm TAPSE-2,0cm

Lek. Tomasz Budlewski

Tak podany wynik niewiele mówi. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.