Badanie moczu a obecność bakterii

Witam serdecznie. Lekarz ginekolog ze względu na wykryte w moim organiźmie bakterie zlecił badanie moczu, z którego wynika obniżony ciężar właściwy 1,010, urobilinogen 0,2 mg/dl, PH 7-obojętne. Od dłuższego czasu odczuwam czasami ból pleców w odcinku lędźwiowym. Czy muszę się martwic tymi wynikami? Pozdrawiam serdecznie Kasia

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Przedstawione przez Panią wyniki są prawidłowe. Wskazane jest wykonanie ewentualnie posiewu moczu. Proszę pamiętać, że każdy wynik należy skonsultować z lekarzem, który odniesie go do Pani stanu zdrowia.