Badanie USG piersi i BI-RADS

Witam.W marcu robiłam usg piersi podobno u jednego z najlepszych lekarzy w Warszawie.Wszystko bylo prawidłowe,na wyniku jest wpisana kategoria BI-RADS 1.Lekarz powiedzial,ze kolejne badanie mogę zrobic za 1,5roku.Martwia mnie jednak lekko zapadające sie brodawki,prawa trochę bardziej.Nie zauważyłam tego wcześniej,dlatego bardzo się martwię,że to coś złego.Nie wyczuwam żadnego zgrubienia,jednak chciała zapytać czy mam to zbadać?Dodam,że po 30 latach zaczęłam intensywnie ćwiczyć.dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli na badaniu usg lekarz nie stwierdził patologii to proponuje udać sie do lekarza ginekologa, aby określił konieczność dalszej diagnostyki.