Bakterie w moczu i ból w miejscu usuniętej nerki

Witam serdecznie. 1.5 roku temu miałam usuwana lewą nerke. Teraz jestem w 11 tygodniu ciąży i od wczoraj czuje bol w ledwym boku identyczny do tego bolu jak przy zapaleniu i bolu nerki tyle ze teraz jej tam nie ma. Nie wiem o co chodzi i sie martwie. Mieszkam w UK i kontakt z lekarzem nie jest tak prosty jak w Pl. Z badania moczu wyszly mi bakterie i dzis koncze antybiotyk. Prosze o pomoc. To moja druga ciąża.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koneicznie zglosic się do lekarza pierwszego kontaktu,. po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednei dalsze postępowanie.