Biała wydzielina po oddawaniu moczu

Witam, jakiś czas temu podczas oddawana moczu, a raczek po oddaniu wypłynęła biała wydzielina. Od tamtej pory zdarzyło się to tylko raz, i raz przy oddawaniu kału. Jakie mogą być tego przyczyny. Dodam ze nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Jedna partnerka seksualna od 6 lat Od 5 miesięcy brak współżycia. Mam 23 lata. Gdzie ewentualnie mogę udać się po pomoc ?

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
to nic groźnego, na wszelki wypadek zrób posiew z tej wydzieliny
pozdrawiam

Witam, żadna pomoc niepotrzebna. Ta wydzielina to płyn nasienny - charakterystyczne jest wydobywanie sie go w czasie oddawania stolca, kiedy prostata, która go produkuje, uciśnięta jest przez stolec w czasie jego przechodzenia przez odbytnicę leżącą do tylu od gruczołu. Pozdrawiam RH