Bicepsy u 23-letniej dziewczyny

Witam. Mam 23 lata. Mój problem polega na tym że jestem dziewczyna i mam bicepsy :( bardzo się tego wstydzę gdyż to widać gdy mam bluzkę z krótkim rękawem lub na no ramkach. Pracowałam ciężko i teraz nie wiem jak się mam tego pozbyć. Bardzo proszę o poradę.

Jeżeli jest to kwestia masy mięśniowej to zaprzestanie obecnych działań spowoduje, że mięśnie się wysmuklą. Natomiast jeżeli jest to problem tkanki tłuszczowej to proponuję aerobowy wysiłek fizyczny tj. bieg, orbitrek.