Blok a-v 2 stopnia typu 1 Wenckebacha a przyjmowanie leku Bisocard

mam częstoskurcz AVRNT, biore od ponad roku bisocard małą dawkę 2,5. Od pół roku pojawiły się dodatkowe dolegliwości, czucie słabości jakbym miała zemdleć, brak energii, serce wtedy dziwnie bije jakby się zawieszało, a ja się czuje jakbym miała niedotlenienie. W ostatnim badaniu Holtera pojawił się blok a-v 2 stopnia typu 1 Wenckebacha czy blok jest nieodwracalny czy mogły go spowodować leki, mam brać bisocard? Gdy źle się czuję mam ciśn. np. 116/60, 126/65 a puls ok. 66

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania powinien zinterpretować specjalista kardiolog w oparciu o aktualny obraz kliniczny. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.