Jakie właściwości ma lek Bisocard?

Od jakiegoś czasu mam zażywam Bisocard 2,5 . Nie mam nadciśnienia , otyłości, w przeszłości stwierdzono u mnie tachykardię, puls miałem 156. Na co tak naprawdę jest Bisocard, choruję także na tarczycę, zażywając Euthyrox. Czy to skuteczny lek , ale jakie objawy eliminuje jego zażywanie.

Preparat Bisocard zawiera lek Bisoprolol, który należy do grupy beta-adrenolityków. Ta substancja działa chronotropowo ujemnie na serce, co oznacza, że zwalnia akcję serca. Lek ten stosuje się zazwyczaj w nadciśnieniu i dławicy piersiowej, jednak niewykluczone jest jego zastosowanie w tachykardii. Możliwe, że to było intencją lekarza, który wypisał lek. Jednak aby rozwiać w pełni Pańskie wątpliwości proponuję zapytać lekarza prowadzącego. Pozdrawiam.