Bogate unaczynienie jajnika a ciąża

Witam. Jak stwierdzić i kiedy jaka to ciąża? Ostatnia miesiaczka 02.12. Usg nie wykryli nic poza bogato unaczynionym obszarem na prawym jajniku o śr 15mm.hcg 19.01 było 82,69 a 20.01 143,24.plamie od 14.01 i boję się bo lekarze jeszcze nie potrafią stwierdzić co mi jest konkretnie

Aleksander Ropielewski

Na podstawie opisu rónież nie potrafię stiwerdzić czy jest Pani w ciąży. Proponuję ponowny pomiar beta hcg i kontakt z ginekologiem.