Ból brzucha i krew przy hemoroidach

Mam problem z hemoroidami ,jakieś 5 lat temu miałam badane ,lekarz stwierdził, że leczenie miejscowe wystarczy. Teraz występują w takim stopniu ,że przy siusianiu i oddawaniu kału a u mnie to ok 6 razy na dzień jest intensywne krwawienie ,ciagle boli mnie brzuch a dziś nawet krew przesiakla na bieliznę i spodnie ,wizyte u proktologa mam dopiero 20 lutego ,slabo sie czuje , kręci mi sie w glowie i jest mi niedobrze ,boję że jak pójdę do pracy znów przesiąknie mi na ubranie ,co mam robić?Dziękuję.

Jeśli dolegliwości będą się nasilały, to nie warto czekać, niech Pani zainwestuje w wizytę prywatną (zdrowie najważniejsze). Ewentualnie moe Pani kupić sobie Diosminex - lek jest dostępny bez recepty i w hemoroidach przyjmować 3 x dziennie po 2 tabl. przez 4 dni, a następnie 2x2 tabl. przez 3 dni. Powinno pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz