Ból głowy a nienoszenie ogularów

witam od 2 dni boli mie głowa tak na czole lub na srodku głowy pozatym tez oczy mnie od czasu do czasu mnie bolom i czuje je takie zmeczone chiał bym dodac ze chodzie w okularach wade wzroku mam minusy jakis miesiac temu zgubiłem okulary byłem wczoraj u okulisty powiedział ze on tam nic nie widizie nie ma zadnej alergie ani zapalnie i nic sie nie dziejej czy to moze byc z tego ze jak nie chodziłem pszeste miesiac bez okularu cos mi sie stało czy to cos powarznego czy nie prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć wiele przyczyn. Teoretycznie może być to wynik zapalenia zatok, schorzeń neurologicznych jak i konsekwencja tego, że nie nosił Pan okularów przez miesiąc. Sugeruję ocenę lekarza POZ. Powinien Pan także zacząć nosić ponownie okulary.