Ból głowy i oka oraz ciągłe zmęczenie

Witam chciałam zapytać od kilku miesięcy boli mnie głowa i oko po prawej stronie ciągle jestem zmęczona proszę o poradę dziękuje i pozdrawiam

Witam Panią,

Proszę nie lekceważyć tych objawów. Powinna Pani zgłosić się do neurologa i okulisty. Niewykluczone, że konieczne będzie wykonanie rezonansu,ale to już po dokładnym zbadaniu Pani przez lekarza.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz