Ból głowy od dłuższego czasu

Witam, od duzszego czasu potezne bole glowy jakby z tylu ale bardziej po lewej stronie. Bile trwaja nawet do kilku dni pojawiaja sie od prawie 1,5 roku kiedys co 2-3 miesiace teraz co 2-3 tygodnie. Ostatnio nawet obudzilem sie rano z tego powodu ze bol byl tak silny. Bardzo sie boje co to jest, Badanie rezonansu mam dopiero za 4 tyg. Bole ustępuj,a chwilowo po zazyciu srodka przeciwbolowego na doslownie 2-3 godziny i to tylko po duzej dawce. Prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.