Ból i ucisk na głowie a konieczność wizyty u lekarza

Mam pytanie odnosnie do neurologa.Otóż 8 lat temu miałam wypadek samochodowy gdzie ucierpiała moja głowa..Nie byłam u lekarza tylko przez tydzien bolałą mnie w tym jednym miejscu gdzie przestało.Od tamtego czasu boli mnie czasem głowa uciska w tym miejscu albo na całej czaszce boli.Moje pytanie brzmi czy powinna udac sie do lekarza? boje sie jednoczesinie ze moze mam guza tam? dodam również ze nie mam innych objawów.proszę bardzo o odpowiedź

Myślę, że nie ma Pani guza. Dawny uraz przed 8 laty, nie spowodował żadnych trwałych uszkodzeń Sporadyczne bóle głowy darzają się często
Może warto iść na pełną konsultację, jeśli bóle głowy sa trudne do opanowania, częste
Pozdrawiam