Ucisk oprawek okularów i ból głowy

Mój problem jest nietypowy. Mam wadę wzroku, nosiłem okulary, przez wiele lat i było dobrze. Z czasem zaczęły uciskać mnie oprawki w miejscu przylegania ich do głowy i powodować ból, który z czasem przeniósł się na prawie całą głowę - uczucie ucisku i kłucia. Już od pół roku noszę soczewki, a ból nie minął,głowa boli cały czas. Moje pytanie: Jaki rodzaj uszkodzeń mógł wywołać ten ucisk oprawek. Badania neurologiczne głowy m.in. MRI i TK, i inne nic nie wykazały. Leczenie nie pomaga. Pomóżcie

Szanowny Panie
Noszenie oprawek okularowych nie mogły nic na stałe uszkodzić, prawdopodobnie są to bóle głowy napięciowe o podłożu psychogennym, należy unikać nadmiernej ilości leków przeciw bólowych i leczyć się u neurologa i psychiatry, pozdrawiam.