Ból jajników i starania się o dziecko

Witam,od około 14 dni odczuwam ból jajników na początku po prawej stronie, obecnie po lewej.Owulacja przypuszczalnie była koło14.03 mam cykle regularne co27-28 dni.Owulacje mam potwierdzoną USG,jedynie zastanawiam się co oznaczają te bóle są chwilowe ale bardzo wyraziste czasami mocne i uciążliwe kłucie muszę,poza tymi bólami skurczami nie wiem jak to ująć nic więcej się nie dzieje.Czy powinnam iść to skonsultować?staramy się o dziecko od 2,5 roku do tej pory było wszystko dobrze,badania mamy Ok

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać podstawowe badania oraz USG.